Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

FacebookBaśniowa Kraina to żłobek, który powstał z pasji i miłości do dzieci.

    To kraina zabawy i wyobraźni. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci będą czuły się jak w domu, otoczone czułą i profesjonalną opieką będą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności wśród swoich rówieśników. Dla nas najważniejsze są dzieci, ich potrzeby, pragnienia. Każdy maluszek jest wyjątkowy i potrzebuje indywidualnego podejścia oraz zrozumienia.

    Tak wiele zależy od pierwszych lat życia. Każdy rodzic chce aby jego dziecko wyrosło na dobrego, zaradnego i mądrego człowieka.Nie tylko rodzice kształtują charakter, zachowania, umiejętności, zainteresowania czy pasje maluszków.Poprzez zabawę i naukę chcemy przekazać im jak najwięcej pozytywnych wartości aby wyrosły właśnie na takich ludzi.

     Dzieci będą pod opieką młodych, kreatywnych, profesjonalnych niań, które kochają maluszki. Uczą dzieci poprzez zabawę samodzielności, przebywania w grupie, rozwijają w nich poczucie wartości oraz dostrzegają indywidualne potrzeby.

     Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom a zarazem obawom rodziców, zainstalowaliśmy w Baśniowej Krainie interaktywny monitoring. Dzięki niemu rodzice będą mogli w każdej chwili zobaczyć swoją pociechę i być spokojni, że jest w dobrych rękach.

     Baśniowa Kraina została dostosowana do wymogów ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3 oraz wymogów określonych przez przepisy Sanepidu i Straży Pożarnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie państwa sugestie, zastrzeżenia czy potrzeby.

Żłobek po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowego Inspektora Sanitarnego został 30 sierpnia 2013 r. wpisany do rejestru żłobków i klubów malucha Miasta Bochnia pod Nr 1/2013.

 

Księcia Józefa Poniatowskiego 23, Bochnia, Polska